З великим успіхом відбувся шестимісячний Спеціалізований курс вивчення англійської мови для медиків на платформі Академія Асоціації Лікарів Карпатського Регіону.

     З великим успіхом відбувся шестимісячний Спеціалізований курс вивчення англійської мови для медиків на платформі Академія Асоціації Лікарів Карпатського Регіону.

У курсі прийняли участь лікарі із Київської, Вінницької, Донецької, Львівської, Харківської, Закарпатської, Рівненської, Луганської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Спеціалізований курс вивчення англійської мови для медиків провів викладач із багаторічним досвідом викладання англійської мови, провідний фахівець із проведення онлайн навчальних програм для медиків.

Усі учасники після успішного завершення курсу отримали сертифікати про проходження курсу, що важливо при подальшому працевлаштуванні та підвищує рівень особистого професійного портфоліо.
Результат перевершив усі очікування від курсу!

    Ось відгуки наших курсантів:
О. Сакович - Дякую за такий класний курс! Усе сподобалося, особливо, що була можливість вдосконалити speaking skills. Викладач просто супер! Я абсолютно усім задоволена. Дякую усім організаторам курсу за змогу навчатися.

Н. Скрипник - Щиро дякую організаторам та нашій викладачці за чудову організацію курсів вичення англійської мови для лікарів. Кожне заняття включало вивчення як граматичних конструкцій, так і великий обсяг лексичного матеріалу, особливо медичної термінології. Обов"язково продовжу навчання з Асоціацією на новому курсі, але вже на вищий рівень! Дякую організаторам!

О. Павликівська - Дуже дякую Асоціації Лікарів Карпатського Регіону за можливість вивчення англійської мови для медиків. Всі заняття були регулярними, завжди проводилися вчасно, особливо дякую за можливість перегляду занять у записі, бо, на жаль, не завжди є можливість бути присутньою. Дякую викладачці за цікаво підібрані матеріали занять, індивідуальний підхід та доступний виклад. Щиро дякую!

Х. Кузишин - Дуже довго шукала курс англійської саме за медичним спрямуванням і нарешті знайшла.
Залишилась задоволена абсолютно всім. Мені було комфортно, що була можливість переглянути заняття в записі і тим самим індивідуально краще закріпити матеріал. А також те, що заняття проходили в другій половині дня у вільний від роботи час. Мені було дуже легко комунікувати з викладачкою, оскільки вона завжди давала розгорнуті відповіді в чаті і постійно підтримувала зв’язок. Дякую усім!

Підписка на новини