З великим успіхом відбувся шестимісячний Спеціалізований курс вивчення німецької мови для медиків "Крок до мрії" на платформі Академія Асоціації Лікарів Карпатського Регіону.

   З великим успіхом відбувся шестимісячний Спеціалізований курс вивчення німецької мови для медиків "Крок до мрії" на платформі Академія Асоціації Лікарів Карпатського Регіону.

У курсі прийняли участь лікарі із Київської, Вінницької, Донецької, Львівської, Харківської, Закарпатської, Рівненської, Луганської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Спеціалізований курс вивчення німецької мови для медиків провів викладач із багаторічним досвідом викладання німецької мови, провідний фахівець із проведення онлайн навчальних програм для медиків.

Усі учасники після успішного завершення курсу отримали сертифікати про проходження курсу, що важливо при подальшому працевлаштуванні та підвищує рівень особистого професійного портфоліо.
Результат перевершив усі очікування від курсу!

  Ось відгуки наших курсантів:
Л. Макар - "Дякую всім організаторам курсу за ці неймовірні 6 місяців! Дуже сподобався виклад матеріалу, підхід викладача, пунктуальність у проведенні занять. Також велике дякую нашому викладачу - пані Юстині."
О. Гоцанюк - "Курсом задоволена повністю, особливо організацією проведення занять. Найзручніше було те, що заняття проходили в другій половині дня. Досить добре підтягнула медичну термінологію і дізналась багато нового. Всім дякую!"
Т. Олешко - "Курс був дуже продуктивним, цікавим, корисним. Все пройшло як на одному подиху - з колосальним результатом і відривом від попередніх знань. Вдячна тренеру за постійну комунікацію і організатораам за продуманість курсу!!!"
М. Саковський - Все сподобалось тому і продовжую. Зручний графік та приємна ціна. Високий рівень знань у викладача. Саме тому крокую з вами далі!!!

Підписка на новини