Медичне стажування в Туреччині

Медичне стажування в Туреччині

 

6-11 березня 2021 року під егідою Асоціації Лікарів Карпатського Регіону згідно з договором двосторонньої співпраці з EMSEY HOSPITAL пройшло стажування лікарів з України в Стамбулі. Було проведено знайомство з клінікою в цілому та зустрічі з провідними професорами світового рівня, які очолюють різні напрямки роботи в клініці EMSEY. Також була проведена презентація основних напрямків діяльності клініки й ознайомлено з досягненнями турецької медицини та EMSEY HOSPITAL. Було обговорено питання подальшої співпраці та домовлено про можливість стажування лікарів в EMSEY HOSPITAL, а також лікування пацієнтів з України.


EMSEY HOSPITAL є однією з провідних приватних лікарень Туреччини, яка отримала золоту медаль якості американської Міжнародної об‘єднаної комісії (JCI).
Лікарня забезпечує високоякісними, сучасними і надійними медичними послугами пацієнтів зі всього світу, починаючи з 2012 року.


EMSEY HOSPITAL розташована в столиці Туреччини – Стамбулі на його азійському березі, в районі Пендік-Курткей. Клініка знаходиться в 5 хвилинах їзди від великого міжнародного аеропорту імені Сабіхи Гекчен, неподалік розташовані комфортні 5-зіркові готелі та торгові центри.


Лікарня розрахована на 254 ліжко-місце, має 9 сучасних операційних кімнат, пологові зали, в тому числі й для пологів у воді, два потужні високоточні 4 Тл ПЕТ-КТ та якісне ендоскопічне обладнання. У клініці працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом, які володіють сучасними методами діагностики та лікування онкологічних станів, захворювань дихальної, травної, репродуктивної, опорно-рухової систем. Палати пацієнтів обладнані за високими міжнародними стандартами для того, щоб забезпечити максимально комфортне перебування пацієнтів та членів сім’ї під час лікувального процесу.


EMSEY HOSPITAL є світовим експертним центром в таких галузях, як повне лікування раку (хірургія, хіміотерапія, радіаційна онкологія) - ядерна медицина з наявністю двох ПЕТ-КТ, нуклеарна медицина, трансплантація кісткового мозку, трансплантація стовбурових клітин, серцево-судинна хірургія, ЕКО, гінекологія, хірургія ожиріння, спінальна хірургія і лікування ядерною медициною.


EMSEY HOSPITAL є одним з провідних центрів охорони здоров'я Туреччини та світу з універсальної передової медичної технології. Вона надає свої послуги, спираючись на висококваліфікований медичний персонал, культуру професійного управління і високий ступінь задоволеності пацієнтів відповідно до міжнародних стандартів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписка на новини