МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ "НЕ ВТРАТИМО НІ ОДНУ ЛЮДИНУ"

 

                                                                                 Під лозунгом "До людини - по-людяному" пройшли слухання у Великокучурівській ОТГ. 

         На розгляд громади було представлено міжнародний проєкт по догляду за людьми похилого віку "Не втратимо ні одну людину", який може бути реалізований на території даної громади за співфінансування коштами Посольства Словацької Республіки в Україні.

         Сам проєкт є унікальним для всієї України і Східної Європи та може стати моделлю для інших регіонів. Він принесе, безсумнівно, велику користь для людей старшого віку, які проживають на даній території, а також буде передумовою для подальшого виділення коштів з донорських організацій Європейського Союзу для реалізації наступних проєктів.

        Зустріч відбулася в форматі : голова правління Асоціації Лікарів Карпатського Регіону Олександр Марусин, голова Великокучурівської сільської об"єднаної територіальної громади Василь Тодеренчук, голова гуманітарної та медичної комісії при Чернівецькій ОДА Дмитро Кваснюк, а також з проведенням презентації та громадського слухання в присутності керівного складу та працівників відділів ОТГ і лікарів ПМСД Великокучурівської ОТГ.

        Всі присутні дали високу оцінку та висловили думку про потрібність реалізації даного проєкту на території ОТГ.

                                                                                    Турбота про літніх людей в цій громаді стала не тривіальною річчю, а реальною справою.

 

 

 

 

Підписка на новини