Про нас

Підвищення професійного рівня лікарів - украй необхідний крок для покращення та підтримання здоров’я людей Карпатського регіону та України в цілому.

За даними ВООЗ від лікарської помилки кожен день гине 35 людей, а в ДТП - 17 осіб.

Постійне вдосконалення професійного рівня лікарів є надзвичайно важливим, що стало основною метою створення Громадської Організації "АСОЦІАЦІЯ ЛІКАРІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ".

Громадська Організація "АСОЦІАЦІЯ ЛІКАРІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ" - недержавна, неприбуткова установа, заснована з метою підвищення рівня кваліфікації лікарів, задля збереження та покращення здоров’я населення України.

Мартін Макарі - хірург, дослідник з Університету Хопкінса, вважає, що проблема медичних помилок повинна стати однією з основних напрямків досліджень, так як масштаб занадто великий для того, щоб залишати її без уваги. Тим часом в більшості країн не існує навіть системи обліку для проведення статистичних досліджень, так як причина смерті фіксується за міжнародною класифікацією хвороб (ICD), де немає коду підназвою "людський фактор" чи "помилка медперсоналу".

Тому, метою Організації є сприяння розбудові України, розвиваючи нову генерацію освідчених українців шляхом надання можливості розвитку та підвищення кваліфікації як початківцям, так і досвідченим лікарям.

А до таких благородних цілей, які переслідує Організація, як мир і злагода в країні; добробут у рідному краї; щасливе здорове майбутнє в кожній родині може долучитися абсолютно кожен внісши "Благодійний внесок" і тільки разом ми зможемо перетворити свій рідний край на куточок добра і злагоди, та вийти на міжнародну арену завдяки високоспеціалізованим лікарям.

Будь-які форми пожертвувань і добродійності - це з одного боку, компенсація недостатньої державної підтримки і форма соціальної гарантії, необхідна для існування суспільства. Поки є благодійність, ми можемо розраховувати, що допомога буде надана будь-кому хто її потребує, а значить і ми самі, опинившись у важкій ситуації, можемо за нею звернутися.

З іншого боку, благодійність - це рух душі на благо ближнього, готовність побачити його і визнати рівним собі.

Крім того не менш важливим завданням є участь в грантах та проектах Євросоюзу і НАТО з метою залучення донорських коштів для реалізації завдань Асоціації.

НАШІ ЦІННОСТІ:

  1.    Людяність

Кожна людина є важливою для нас. Ми піклуємося про Вас та ставимося до людини по-людяному.

              2.      Партнерство

Тільки разом і спільними зусиллями ми можемо підвищити професійний рівень лікарів – украй необхідний крок для покращення та підтримання здоров’я людей.

              3.      Професіоналізм

Уся наша команда є професіоналами своєї справи та надає можливість  регулярно підвищувати  рівень кваліфікації лікарям на міжнародному рівні.

              4.      Амбіційність

Ми впевнені, що допоможемо кожному, тому не боїмося труднощів і проблем.

              5.      Відповідальність

У нас лише чесні працівники та відповідальний підхід до кожного.


Правління Асоціації Лікарів Карпатського Регіону

1.  Марусин Олександр Васильович - Голова Правління

2. Білоус Олег Михайлович

3. Марусин Оксана Василівна

4. Марусин Станіслав Олександрович

5. Окрепка Христина Андріївна

6. Лисак Ірина Володимирівна

Адміністравний склад Асоціації Лікарів Карпатського Регіону

1. Лисак Ірина Володимирівна  - програмний директор

2. Соботник Діана Любомирівна - керівник фандрайзингового відділу 

3. Криклій Христина Василівна - керівник інформаційно-аналітичного відділлу, контент-мейкер Facebook

4. Сворак Ірина Романівна - проект-менеджер, контент-мейкер Instagram

5. Макарюк Владислава Ігорівна - керівник прес-служби

Перелік комітетів "Асоціації Лікарів Карпатського Регіону"

 

Підписка на новини