Підписання договору співпраці між Асоціацією Лікарів Карпатського Регіону та Dünyagöz Hospital

В Стамбулі відбулося підписання договору співпраці між Асоціацією Лікарів Карпатського Регіону та Dünyagöz Hospital (Туреччина).
Знову досягнення ! Знову маленька перемога , яка дасть можливість :
1. Значно підвищити професійний рівень офтальмологів з України
2. Лікування складної офтальмологічної патології для українських пацієнтів в одній з кращих сіткових клінік світу - Dünyagöz Hospital.
Dünyagöz Hospitals Group - це перша спеціалізована мережа офтальмологічних клінік в Туреччині, яка була заснована в 1996 році. Лікарня - перша офтальмологічна клініка в країні, акредитована JCI.

Dünyagöz Hospitals Group пропонує послуги у всіх напрямах офтальмології з усім необхідним медичним обладнанням та понад 300 працівниками у сфері офтальмології.

Dünyagöz об'єднує вас із лікарями, що спеціалізуються у своїй сфері. Наша медична команда, поставивши діагноз за допомогою найновішого та найсучаснішого обладнання, пропонує найбільш етичні та найсучасніші методи лікування у своїх спеціалізованих областях у всіх галузях догляду за очима.

Dünyagöz Hospitals Group складається з 20 клінік у Туреччині та 5 клінік за кордоном (у Грузії, Азербайджані, Нідерландах та 2 клінік у Німеччині):

8000 пацієнтів на день
80 000 операцій на рік
2500 медичних працівників
200 офтальмологів
96 000 пацієнтів із 107 країн на рік.

 

 

 

 

 

 

 

Підписка на новини