Підписання договору співпраці між Асоціацією Лікарів Карпатського Регіону та Emsey Hospital

08.10. в Стамбулі, Туреччина відбулося підписання договору співпраці між Асоціацією Лікарів Карпатського Регіону та турецькою клінікою EMSEY HOSPITAL.

Договором регламентована можливість стажування лікарів в EMSEY HOSPITAL та лікування пацієнтів з України.

EMSEY HOSPITAL - є добре відомою лікарнею загального профілю, в якій є всі терапевтичні відділення в області базової медицини, хірургічної медицини і внутрішньої медицини, а також різні спеціальні галузі медицини з сучасними технічними засобами і способами лікування.

EMSEY HOSPITAL  є світовим експертним центром в таких областях, як повне лікування раку (хірургія, хіміотерапія, радіаційна онкологія) - ядерна медицина з наявністю двох ПЕТ-КТ, нуклеарна медицина, трансплантація кісткового мозку, трансплантація стовбурових клітин, серцево-судинна хірургія, ЕКО, гінекологія, хірургія ожиріння, спінальна хірургія і лікування ядерної медициною.

EMSEY HOSPITAL  є одним з провідних центрів охорони здоров'я Туреччини та світу  з універсальної передової медичної технології. Вона надає свої послуги, спираючись на висококваліфікований медичний персонал, культуру професійного управління і високий ступінь задоволеності пацієнтів відповідно до міжнародних стандартів.

 

   

   

    

 

 

Підписка на новини