Спеціалізований курс вивчення італійської мови для медиків

     З великим успіхом відбувся шестимісячний Спеціалізований курс вивчення італійської мови для медиків на платформі Академія Асоціації Лікарів Карпатського Регіону.

У курсі прийняли участь лікарі із Львівської, Харківської, Закарпатської, Київської, Рівненської, Луганської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Спеціалізований курс вивчення італійської мови для медиків провів викладач із багаторічним досвідом навчання італійської мови, провідний фахівець із проведення онлайн навчальних програм.

Учі учасники після успішного завершення курсу отримали сертифікати про проходження курсу, що важливо при подальшому працевлаштуванні та підвищує рівень особистого професійного портфоліо.
Результат перевершив усі очікування від курсу!

Ось відгуки наших курсантів:

Р. Конар - " Щиро дякую за представлену можливість вивчення італійської мови для медиків. Протягом 6 місяців - заняття були регулярними, проводились завжди вчасно. Сподобалось те, що була група в телеграмі, де можна було переглядати попередні заняття у випадку пропуску і надолужувати інформацію, яка регулярно викладалася адміністраторами групи. Викладач отець Тарас - людина дуже відповідальна, ввічлива, інтелігентна та коректна людина професійно вів курс. Курс складався з декількох частин: загальної ( вивчення італійської мови включно з граматикою), та частини медичної, де вивчались різні тематики по медицині. Щиро вдячна організаторам та викладачу!"

О. Лангазо - "Щиро вдачна організаторам та нашому викладачу пану Тарасу за чудову організацію курсів вивчення італійської мови. Важливим є те, що заняття включають як засвоєння та покращення граматичної основи та вивчення медичної термінології (симптоми захворювання, методи лікування, основні рекомендації для хворих). Радію, що з жовтня маємо можливість продовжити навчання!"

К. Савицька - " Дуже дякую Асоціації Лікарів Карпатського Регіону за надзвичайно професійний, організований, доступний та єдиний в Україні курс вивчення італійської мови саме для медиків. Дякую викладачу пану Тарасу за зрозумілий та доступний виклад матеріалу, індивідуальний підхід до кожного, цікаві матеріали та професійність. Обов"язково продовжу навчання з Асоціацією на новому курсі, але вже на вищий рівень! Дякую за Вашу роботу!"

Нам приємно бути корисними для Вас, тому чекаємо на наступних курсах!
 

Підписка на новини