ІV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ "МЕДИЦИНА УКРАЇНИ - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР"

                       

                            27-28 лютого 2020 року з великим успіхом та користю для медиків України пройшов IV Міжнародний науково-практичний Медичний Форум «Медицина України – європейський вибір». На даному заході близько тисячі медиків з всієї України підвищили свій професійний рівень за допомогою поєднання:

  • теоретичних знань - слухаючи доповіді провідних спікерів з Ізраїлю, Литви, Словаччини:

Айя Кагаде – директор клініки Медичний Центр Галілеї (Ізраїль), розповідала про проведення медичної реформи в Ізраїлі та шляхи оптимізації фінансування медичної системи;
Гінтарас Грахаускас – екс-радник міністра охорони здоров’я Литви висвітлював проблеми старіння суспільства та вплив на економіку, соціальну сферу і охорону здоров’я. Запропонував оптимальні шляхи вирішення даної проблеми для європейських країн;
Павол Терек – розповідав про перспективи розвитку апаратів для ШВЛ «Тирана», який і являється його розробником.

  • практичних вмінь - пройшовши майстер-класи, де, безпосередньо, на оперативних втручаннях були присутні консультанти з Ізраїлю: доктор Елі Какіашвілі (майстер-клас по оперативному втручанні на шлунок), доктор Ассі Дробот (майстер-клас по онкомамології), доктор Охад Ронен (майстер-клас по щитовидній залозі).

    Невід’ємною частиною та важливим аспектом роботи Форуму були курси невідкладної допомоги BLS/ACLS, які проводили сертифіковані інструктори з Ізраїлю – Роман Дробітський та Віктор Яськів, показавши майстерність, високий професіоналізм та клінічне мислення при наданні невідкладної допомоги.

                        А також, відбулося підписання трьохстороннього договору співпраці між Асоціацією Лікарів Карпатського Регіону - Медичним Центром Галілеї (Ізраїль) та Івано-Франківським національним медичним університетом (Україна).

                        Приємним бонусом для всіх учасників стало не тільки, першочергово, підвищення професійного розвитку медиків, а і здобуті бали для БПР (безперервного професійного розвитку) лікарів.

 

 

 

 

 

Підписка на новини