Bundesverband Initiative 50Plus

      АСОЦІАЦІЯ ЛІКАРІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ стала членом німецької Асоціації «Федеральна Асоціація 50+» www.bvi50plus.de, яка займається питаннями старіючого населення Німеччини в медицині, соціальній сфері, економіці управління державою. Асоціація Лікарів Карпатського Регіону має намір на майбутнє з «Федеральна Асоціація 50+» та партнерами із Литви, Швейцарії і Австрії створити Європейську Асоціацію з питань адаптації різних сфер життєдіяльності суспільства європейських країн стосовно ситуації старіння населення. «Європейська Асоціація 50+» буде діяти з центральним офісом в Брюсселі при Європарламенті. Так, АСОЦІАЦІЯ ЛІКАРІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ буде намагатися стати видимою і почутою в Європарламенті з питань, які важливі всій Європі.

     Bundesverband Initiative 50 Plus- це незалежна ініціатива, яка представляє інтереси 34 мільйонів людей старших 50 років у Німеччині.

     Багато людей старше 50 років є психічно та фізично зрілими, про те потребують часткової чи повної сторонньої допомоги. Дана платформа вважає за своє завдання запропонувати додаткові можливості на додаток до державних програм.

     Bundesverband Initiative 50 Plus, звертає увагу на потреби та різноманітний потенціал покоління 50 Plus у політиці, суспільстві та економіці.

     Німецький Бундестаг зареєстрував Bundesverband Initiative 50 Plus як об'єднання інтересів.

     Федеральне агентство з питань боротьби з дискримінацією зарахувало Bundesverband Initiative 50 Plus як організацію-партнера. Ряд інших організацій та асоціацій - наприклад Німецька асоціація міст та муніципалітетів - пов'язана з Bundesverband Initiative 50 Plus. При всьому цьому Bundesverband Initiative 50 Plus покладається на підтримку своїх членів. Їх час, членські внески та пожертви дають змогу розвиватися нашій роботі.

 

Підписка на новини